Pozivi za sjednicu

Pozivi na 17. sjednicu Općinskog vijeća od 19.12.2019.
Pozivi na 16. sjednicu Općinskog vijeća od 28.11.2019.
Pozivi na 15. sjednicu Općinskog vijeća od 24.10.2019.
Pozivi na 14. sjednicu Općinskog vijeća od 17.04.2020.
Pozivi na 13. sjednicu Općinskog vijeća od 12.07.2019.
Pozivi na 12. sjednicu Općinskog vijeća od 09.0.5.2019.
Pozivi na 11. sjednicu Općinskog vijeća od 26.02.2019.
20. Poziv na 20. sjednica Općinskog vijeća od 22.05.2020.
19. Poziv na 19. sjednica Općinskog vijeća od 21.04.2020.
18. Poziv na 18. sjednica Općinskog vijeća od 20.02.2020.
14. Sjednica Općinskog vijeća od 29.10.2015.
13. Sjednica Općinskog vijeća od 09.07.2015
12. sjednica Općinskog vijeća Jakšić 30.03.2015.
11. Sjednica Općinskog vijeća 24.02.2015.
10. Sjednica Općinskog vijeća 03.02.2015.
9. Sjednica Općinskog vijeća 17.12.2014.
8. Sjednica Općinskog vijeća 27.10.2014.
7. Sjednica Općinskog vijeća 26.09.2014.
6. Sjednica Općinskog vijeća 14.08.2014.
5. Sjednica Općinskog vijeća 21.7.2014.
4. Sjednica Općinskog vijeća 17.03.2014.
3. Sjednica Općinskog vijeća 17.12.2013.
2. Sjednica Općinskog vijeća 07.11.2013.
1. Sjednica Općinskog vijeća 22.07.2013.
Konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća 14.06.2013.
 
 
Powered by Phoca Download